USD EUR
43,86 40,49
День єднання українського народу

День єднання українського народу

1 042

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства, яким, зокрема оголошено 16 лютого 2022 року Днем єднання. Про це Глава держави повідомив під час свого звернення до українського народу.

Так, у цей день у Житомирі на майдані Соборному о 10:00 відбудуться урочисті заходи, зокрема:

  • підняття Державного Прапора України на найбільшому флагштоці області;
  • виконання Державного Гімну України.

Житомирська ОДА запрошує жителів області відзначити День єднання українського народу разом!

Нагадуємо, що у Житомирській області діють обмеження «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, тому звертаємо увагу на обов’язкове використання захисних масок та соціальну дистанцію між учасниками під час проведення заходу.

Телемарафон єднання

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко анонсував на 16 лютого телемарафон на тему єднання. Його покажуть усі телеканали країни, передає Інтерфакс-Україна

“Буде цікавий телемарафон завтра з 8:00 до 10:00 ранку. Всі телеканали країни фактично віщатимуть однією картинкою. З 8:00 до 10:00 та з 19:00 до 22:00 ми побачимо різних спікерів, представників влади, лідерів громадської думки, волонтерів, які говоритимуть на тему єднання та на тему наративів, які нашу країну допомагають об’єднувати“, – О.Ткаченко.

В Україні заплановано такі заходи:

  • Підняття державного прапора на домівках та будинках у всіх населених пунктах;
  • Виконання о 10:00 державного гімну України;
  • Посольства та консульства України мають провести у державах перебування іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.