![7 грудня відбулось засідання 14-ої сесії 8-го скликання](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2021/12/сесія1.jpg)
7 грудня, у День місцевого самоврядування, під головуванням Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось засідання 14-ої сесії 8-го скликання.
В роботі сесії взяли участь 25 депутатів.
Міський голова привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування та побажав міцного здоров’я, щастя, наснаги у роботі, професійних успіхів.
Цього дня привітати зі святом прийшли Народний депутат Сергій Кузьміних, депутати обласної ради Ігор Ходак та Ігор Лукашенко.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2021/12/сесія4-1024x682.jpg)
Усіх причетних до свята вітали аматори міського будинку культури.
Після привітань депутати повернулись до роботи сесії.
У ході засідання обранці внесли зміни до бюджету міської ради, міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2021 рік, затвердили структуру і штатну чисельність закладів культури та спорту Чуднівської міської ради, Статут Чуднівської школи мистецтв у новій редакції, Програму підтримки та розвитку первинної медико – санітарної допомоги Чуднівської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки.
Також на сесії було розглянуто низку земельних питань.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2021/12/сесія3-1024x682.jpg)
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2021/12/сесія2-1024x682.jpg)