USD EUR
24,57 26,67
Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку у СТОВ «Спілка хмелярів та пивоварів»

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку у СТОВ «Спілка хмелярів та пивоварів»

758

Працівник СТОВ «Спілка хмелярів та пивоварів» (Чуднівський район), якого 15 жовтня 2019 року виявили повішеним на території колишньої заправки цього ж підприємства, залишив передсмертну записку. 24-річний хлопець повісився на металевій драбині.

Про результати спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком 11 грудня повідомила пресслужба управління Держпраці у Житомирській області.

«Під час проведення спеціального розслідування комісія встановила, що, відповідно до плану виконання ремонтних робіт по товариству, підсобного працівника направили на територію недіючої автозаправної станції для проведення замірів і розрахунку кількості будівельних матеріалів, необхідних для будівництва там піднавісу. 15 жовтня вранці працівник прибув на роботу на направився на АЗС, де пізно ввечері його виявили повішеним на металевій драбині бочки для пально-мастильних матеріалів. Бригада лікарів швидкої медичної допомоги, які прибули на територію АЗС, констатували смерть працівника, а співробітники поліції виявили в потерпілого передсмертну записку», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що нещасний випадок стався внаслідок самогубства працівника, це підтверджено постановою Чуднівського відділення поліції ГУНП в Житомирській області про закриття кримінального провадження. Нещасний випадок не вважається пов’язаним з виробництвом.