USD EUR
32,79 34,36
В центрі надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради запроваджено надання комплексної послуги «єМалятко»

В центрі надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради запроваджено надання комплексної послуги «єМалятко»

190

У Чуднові реєстрація народження за допомогою «єМалятко» це:

  • зручно. За допомогою «єМалятко» можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти  – послуги, які хочете отримати, поставити галочку;
  • сучасно. Заяву «єМалятко» можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв та стояти у чергах;
  • безпечно. Подана онлайн заява «єМалятко» допомагає не тільки заощадити час, а й піддавати ризику своє здоров`я та здоров`я родини у час поширення Covid-19.

 До центру надання адміністративних послуг  Чуднівської міської ради суб`єктом  звернення подаються безпосередньо: 

1. Заява встановленої форми (заповнюється на порталі Дія самостійно або адміністратором в присутності заявника).

2. Документ, що підтверджує сплату адміністративного збору у випадках, визначених законом.

3. Оригінал паспорта або е-паспорт у мобільному застосунку Дія (якщо заява подається одним із батьків, знадобляться паспортні дані іншого). Одинокі матері надають лише свій паспорт.

4. Оригінал медичного свідоцтва про народження (форма № 103/о) або судового рішення про встановлення факту народження дитини в електронній формі.

5. Інформація про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) обох батьків (за наявності).

6. Інформація зі свідоцтва про шлюб (місце та дата реєстрації, орган, що зареєстрував шлюб).

7. Відомості про присвоєння унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) одному з батьків – для замовлення послуги з присвоєння УНЗР дитині.

8. Нотаріально засвідчені довіреність і заява матері та батька дитини про визнання батьківства (якщо заява подається одним із батьків, які не перебувають у шлюбі).

9. Нотаріально засвідчені довіреність і письмова згода про присвоєння прізвища дитині (якщо заява подається одним із батьків, які перебувають у шлюбі та мають різні прізвища).

10. Нотаріально засвідчена письмова згода другого з батьків (якщо заява подається одним із батьків, які зареєстровані за різними адресами) – для замовлення послуги з реєстрації місця проживання.

11. Розрахунковий рахунок заявника у форматі IBAN, на який будуть зараховані кошти – для замовлення послуги з призначення допомоги при народженні.