USD EUR
42,19 38,76
Створила акаунт псевдоворожки та виманила у подруги майже 300 тис. грн – підозрюють психологиню

Створила акаунт псевдоворожки та виманила у подруги майже 300 тис. грн – підозрюють психологиню

331

Слідством установлено, що злочин проти власності скоїла 27-річна жителька Любарської територіальної громади, психологиня за освітою, подруга і сусідка потерпілої. Про це повідомляють в Житомирській обласній прокуратурі.

Будучи обізнаною з особистими проблемами подруги та скориставшись її довірливим ставленням, підозрювана порадила звернутися до ворожки у соцмережі. Сама ж тимчасом створила акаунт, схожий із сторінкою ворожки, та надала на нього посилання потерпілій, запевнивши, що ця ворожка допоможе.

Тож, видаючи себе за ворожку-провидицю, фігурантка справи пів року спілкувалася із сусідкою-подругою, «вирішуючи» її сімейні складнощі та даючи поради щодо проведення спеціальних обрядів. Щоправда, «відводила біду» від потерпілої не безкоштовно, інколи один «сеанс» ворожіння сягав 12 тис. грн.

Комп’ютерно-технічною експертизою встановлено, що з жовтня 2021 по червень 2022 року псевдоворожка здійснила з клієнткою близько півтори тисячі дзвінків та смс-повідомлень, виманивши у неї майже 300 тис. грн. Отримані шахрайським способом гроші витратила на гру в online-казино.

 Досудове розслідування, за процесуального керівництва Чуднівської окружної прокуратури, проводить слідче відділення поліції №1 Житомирського райуправління поліції.

Прокурори Чуднівської окружної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно місцевої жительки за фактом шахрайства, вчиненого у великих розмірах, шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК України). На підставі здобутих фактів особі повідомлено про підозру.