![На Чуднівщині розпочато перевірку дотримання природоохоронного законодавства](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/999.jpg)
На Чуднівщині розпочато перевірку дотримання природоохоронного законодавства
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2019/10/man.png)
Екоінспектори розпочали перевірки у Коростенській та Чуднівській міських і Словечанській сільській радах
5 червня 2024 року фахівці Інспекції Поліського округу у рамках планових заходів контролю органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, зокрема щодо додержання вимог природоохоронного законодавства, розпочали свою роботу в Чуднівській міській раді.
Зазначені заходи проводяться згідно наказу Державної екологічної Інспекції України від 05.12.2023 №159 «Про затвердження переліку центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, які планується перевірити у 2024 році».
Державною екологічною інспекцією Поліського округу на території Житомирської та Рівненської областей, дані заходи контролю проводяться з початку року.
Про результати заходів повідомимо після їх завершення.