![Волонтери надали допомогу багатодітним сім'ям у скрутних обставинах](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/snapedit_1717612908827.png)
Волонтери надали допомогу багатодітним сім’ям у скрутних обставинах
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2019/10/man.png)
Діти Героїв не повинні залишатися наодинці з проблемами. Їх батьки захищали рідну землю і віддали найдорожче – життя. А тому наш обов’язок – підтримувати такі родини.
У Чуднові представники місцевого осередку Волонтерського штабу “Українська команда” спільно зі Службою у справах дітей Чуднівської міськради надали допомогу багатодітним сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.
Зокрема родини Ожго зі Стовпова та Маленька з Чуднова залишилися без батька. Чоловіки загинули на війні.
Попри втрату, смуток і матеріальні негаразди – родини залишаються взірцем незламності.
“Нині в громаді проживають 48 неповнолітніх дітей, у яких батька забрала війна. А тому наш обов’язок – всіляко підтримувати такі сім’ї і співпраця з Волонтерським штабом “Українська команда” буде тривати, ми продовжимо наш спільний соціальний проект”, – розповідає Володимир Ляшук, начальник Служби у справах дітей Чуднівської міської ради.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/snapedit_1717612941327-1024x768.png)