![Чуднівську громаду відзначили за вагомий внесок у підвищенні боєздатності](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/imgonline-com-ua-2to1-DZTnl7CScR.jpg)
Чуднівська громада отримала подяку від 141 окремого батальйону ТрО за покращення матеріально-технічної бази цього бойового підрозділу.
Від імені батальйону ТрО міському голові Віталію Войтку вручив нагороду старший лейтенант Андрій Умінський, за вагомий внесок у підвищення боєздатності 141-го окремого батальйону територіальної оборони та майбутню перемогу України у війні за незалежність.
Для потреб хлопців цієї бригади з міського бюджету за їх клопотаннями у 2024 році було виділено матеріальну допомогу в розмірі 1 млн грн на закупівлю дронів, засобів радіоелектронного захисту, оптичні приціли.
Бажаємо воїнам міцності духу, здоров‘я, швидкого повернення додому обов‘язково цілими, неушкодженими та з перемогою.