![У Чуднівській громаді Живим Коридором Пошани прощалися з Воїном Олександром Шевчуком](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/snapedit_1717944075974.png)
Воїна Олександра Васильовича Шевчука, жителя селища Великі Коровинці громада зустріла на рідній землі та провела в останню земну дорогу Живим Коридором.
Свій останній бій Герой Олександр прийняв в районі населеного пункту Сокіл Покровського району, Донецької області та до останнього подиху, виявивши стійкість та мужність залишився вірним військовій присязі.
Справжній син України віддав своє життя за її вільне й незалежне майбутнє!
Поховали захисника Олександра Шевчука на місцевому кладовищі селища зі всіма військовими почестями.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Спочивай з миром, Герою!
Щирі співчуття рідним та близьким.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/06/777-1-1.jpg)