USD EUR
42,55 39,68
Чуднівщина: через обстріл в лікарню потрапили 17 людей, пошкоджено 500 будинків

Чуднівщина: через обстріл пошкоджено 500 будинків ФОТО

2 077

Про наслідки обстрілу Чуднівської громади 19 липня оновлену інформацію оприлюднено в міській раді.
Від вчорашнього ранку тривають роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру.

19 липня 2023 року, під ранок, ворог атакував Чуднівську громаду дронами-камікадзе. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Внаслідок воєнної агресії російських окупантів у громаді, за результатами попереднього обстеження постраждало 4 об’єкта критичної та 10 об’єктів соціальної інфраструктури, пошкоджено понад 500 житлових будинків, у тому числі господарські будівлі, автомобілі, лінії електропередач. 

На даний час обстежено понад 90 домогосподарств, зареєстровано 3 заяви в системі Є-Відновлення.

“Побував на місці події, де найбільші ушкодження. Дав доручення про створення відповідної комісії щодо встановлення обсягу руйнувань та для надання людям допомоги. Адже є багато пошкоджень споруд у приватному секторі: розбиті вікна, вибиті двері, пошкоджені покрівлі. На місце одразу виїхали і працювали всі відповідні служби: поліцейські, рятувальники, медики, енергетики. Жителям громади, які зазнали руйнувань видаємо плівку та шифер”, – повідомив Віталій Войтко.

За попередніми оцінками, обсяги завданих збитків становить близько 8 млн. гривень. Ще раз нагадуємо, що жителі можуть отримати відшкодування за пошкоджене майно під час війни.

Важливо підкреслити, що кожна допомога та підтримка є надзвичайно цінною в такі важкі моменти. Чуднівська громада щиро дякує всім, хто долучився до ліквідації наслідків обстрілів, хто не залишився байдужим до біди. 

На теперішній час ліквідація наслідків досі триває, тому жителів Чуднівської громади, які постраждали внаслідок обстрілів просимо звертатись та повідомляти про руйнування за телефоном +38(097) 028 72 23, та реєструватися у застосунку Дія.

Дякуємо ЗСУ за захист неба над нами, а всім рятувальним службам за оперативну та злагоджену роботу.