USD EUR
44,25 40,98
Чуднів: вшанували пам’ять Героїв України

Чуднів: вшанували пам’ять Героїв України

687

23 травня у День Героїв України представники міської ради, ДСНС, поліції, комунальних підприємств та установ разом з матерями загиблих військових зібрались біля пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України», що символізує вічну пам’ять про тих, хто віддав своє життя. Разом вони поклали квіти, виражаючи свою повагу та вдячність за їхню величну жертовність. Інформацію опубліковано на сайті міської ради.

Церемонія розпочалась з хвилини мовчання, яка заповнила повітря загальною тишею та глибоким задумом. В цей момент кожен з присутніх переживав свою власну трагедію, свої втрати. Але саме в цьому спільному мовчанні відчувалась сила єднання та підтримки, яка підкреслює наше рішуче бажання боротися за мир та свободу.

Після хвилини мовчання представники міської ради та матері загиблих учасників війни поклали букети квітів до могил, що символізували їхню незгасаючу пам’ять та вдячність.

День Героїв України є важливим святом, яке нагадує нам про нашу історію, силу та мужність нашого народу. Це день пам’яті, день вдячності та великої поваги до тих, хто став справжніми героями. Ми об’єднуємось, щоб вшанувати їхню пам’ять та продовжити боротьбу за мир та справедливість. Нехай вічна пам’ять героям живе у наших серцях, а мир та свобода будуть завжди нашими найвищими цінностями.