![Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради зустрівся з представниками «Нашого краю» Чуднівщини в оновленому партійному офісі.](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/02/14-1.jpg)
Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради зустрівся з представниками «Нашого краю» Чуднівщини в оновленому партійному офісі.
На зустрічі були присутні члени фракції «Нашого краю» Чуднівської міської ради, представники Чуднівського осередку, члени партії з сусідніх громад, які відтепер будуть вести активну партійну діяльність в новому, просторому та комфортному офісі.
Звітували за рік роботи та обговорили плани та подальшу діяльність осередку. Наразі в пріоритеті робота з прихильниками ідей партії та поліпшення життя в громаді.
«Cьогодні у Чуднівській громаді працює потужна команда, і новий офіс має стати центром комунікації усіх партійців на прихильників», – зазначив Ігор Ходак.
В Чуднові громадська приймальня Ігоря Ходака, депутата Житомирської обласної ради і надалі працюватиме за нинішньою адресою, а партійний осередок – діятиме в оновленому офісі.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/02/14-4-1024x768.jpg)
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/02/14-3-1024x768.jpg)
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/02/11111111111111111111111.jpg)