USD EUR
26,46 30,77
Шоста сесія Чуднівської міськради відбулася у двох пленарних засіданнях. Результати

Шоста сесія Чуднівської міськради відбулася у двох пленарних засіданнях. Результати

329

Перша частина засідання шостої сесії восьмого скликання міської ради відбулась 2 квітня під головуванням Чуднівського міського голови Віталія Войтка.

На початку засідання народний депутат Сергій Кузьміних прозвітував про виконану роботу у Верховній Раді та повторно підняв тему про сміття у селі Будичани, яке було самовільно завезено у приміщення колишнього цегельного заводу.

Після виступу депутати перейшли до розгляду проєктів рішень внесених на розгляд сесії.

Під час засідання обранці затвердили Положення про надання платних соціальних послуг Центром надання соціальних послуг міської ради, цільові програми, зокрема Програму соціального, соціального та культурного розвитку Чуднівської територіальної громади на 2021 рік, Програму відшкодування за надання пільг із послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян, інших пільг, передбачених законодавством на 2021-2022 роки, Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Чуднівської міської ради на 2021-2022 роки тощо.

Внесли зміни до міського бюджету на 2021 рік, до Програми соціального захисту людей з інвалідністю, ветеранів війни та  праці, пенсіонерів, сімей з дітьми, учасників АТО/ООС та незахищених верств населення  міської ради на 2021 – 2022 роки, Програми підтримки та розвитку первинної медико-санітарної допомоги громади на 2020-2021 роки, Програми підтримки та розвитку вторинної спеціалізованої медичної допомоги громади на 2020-2021 роки.

У ході роботи було затверджено Положення, Регламент Центру надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради та перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.

Депутати проголосували за зміну типу Малокоровинецької ЗОШ І-ІІ ступенів у початкову школу.

Продовження пленарного засідання шостої сесії восьмого скликання відбулося 5квітня.

У другому блоці депутатипродовжили розглядати питання, що стосувалися землеустрою та землекористування. Більшу частину з них було погоджено, а по тих питаннях, де були протиріччя з чинним законодавством – було направлено на доопрацювання або відмовлено.

У «різному» депутат Людмила Зотько звернулася до присутніх з пропозицією вивчення питання введення в дію гуртожитку готельного типу, що розташований у місті Чуднів за адресою вул. Героїв Майдану, 107. Секретар міської ради Олена Яременко запропонувала створити комісію для здійснення обстеження та огляду приміщення, придбаного у 2020 році для створення дитячого будинку сімейного типу. Депутати дану пропозицію підтримали.