USD EUR
45,45 41,49
У Чуднові ледь не згорів будинок через пожежу в квітковому магазині

У Чуднові ледь не згорів будинок через пожежу в квітковому магазині

3 608

Рано-вранці 25 листопада о 05:11 небайдужі громадяни помітили пожежу в будівлі магазину квітів, що прибудована впритул до оселі в Чуднові. Вони ж викликали пожежників і розбудили господарів.  Про подію повідомляє на сайті Управління ДСНС України в Житомирській області.

На місці з’ясувалось, що горіння вже відбувалось близько години до повідомлення. Полум’я  вже охопило приміщення магазину по всій площі. По даху вогонь розповсюджувався на житлові кімнати. Оцінивши обстановку, начальник караулу прийняв рішення про залучення додаткових сил та засобів для гасіння. Через сильне задимлення вогнеборцям довелось включатись в ланку газодимозахисної служби та застосовувати апарати на стисненому повітрі для захисту органів дихання.

О 05:40 пожежу локалізовано, а о 09:00 ліквідовано. Тривалий час знадобилось рятувальникам для розбирання та проливання водою зруйнованих полум’ям конструкцій. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогонь устиг знищити магазин й пошкодити 90 кв. м покрівлі оселі. Дім вдалося врятувати під повного знищення полум’ям. 

Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.