USD EUR
26,74 30,30
Піротехніки ДСНС знищили вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

Піротехніки ДСНС знищили два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

576

26 листопада група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, що були виявлені напередодні в с. Двірець Житомирського району та в с. Жеребки Чуднівського району.

Про це повідомляє Управління ДСНС у Житомирській області.

У першому випадку на небезпечне відлуння війни натрапили працівники РЕСу, які проводили ремонтні роботи ліній електропередач. Про це вони одразу ж сповістили рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, обстежили прилеглу територію та виявили 1 артснаряд калібром 76 мм.

У другому випадку на вибухонебезпечний предмет натрапили місцеві жителі, які проходили повз ставок в якому орендар спустив воду. Прибулі за викликом піротехніки ідентифікували знахідку як 1 мінометна міна калібром 82 мм.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.