USD EUR
45,45 41,49
Можливості навчання для учасників бойових дій: як здобути одну з 95 виробничих професій

Можливості навчання для учасників бойових дій: як здобути одну з 95 виробничих професій

95

Діє проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 

Про це повідомляє Житомирський обласний центр зайнятості. 

Колишні військовослужбовці зможуть здобути новий фах, пройти перепідготовку або підвищити рівень кваліфікації, у тому числі на курсах цільового призначення. Строк навчання до 6 місяців, яке може здійснюватися за очною (денною, вечірньою), дистанційною, дуальною формами за 95 робітничими професіями та 365 освітніми програмами.

Громадяни з числа учасників бойових дій або з інвалідністю внаслідок війни для проходження навчання мають:

  1. обрати професію, програму з переліку ліцензованих професій (докладніше –тут https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu/choice).
  2. обрати заклад професійної освіти Державної служби зайнятості (у 8 містах України – м. Дніпро, Полтава, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Рівне, Суми, Харків);
  3. подати заяву до  центру зайнятості – заяву особисто в паперовій або електронній формі, а також пред’явити:
  • паспорт громадянина України;
  • посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • документ про освіту, або дублікат такого документу;
  • ідентифікаційний код;
  • копію довідки до акту огляду медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації (для людей з інвалідністю внаслідок війни).

Подати онлайн-заяву на проходження навчання можна тут https://edveteran.dcz.gov.ua/.

Важливо! Служба зайнятості компенсує витрати на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку та забезпечує місцем проживання на період навчання. Крім того, витрати на проїзд та проживання компенсуватимуться й особам, які супроводжуватимуть людей з інвалідністю внаслідок війни І групи.

Маєте запитання щодо отримання послуг служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 0-800-600-348 і 063-214-41-75 або пишіть на телеграм-канал https://t.me/DCZ_Zhytomyr .

А також скористайтеся телеграм-каналом «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz  або сайтом Державної служби зайнятості dcz.gov.ua розділ «Шукаю роботу» за посиланням https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy