USD EUR
45,45 41,49
В Україні запустили сайт із вакансіями у сфері відбудови

В Україні запустили сайт із вакансіями у сфері відбудови

206

В Україні запустили проєкт з пошуку вакансій у сфері відбудови.

Про це повідомляє Міністерство відновлення, пише ЕП.

Проєкт “Робота та відновлення” реалізується Мінвідновлення за участі Державного агентства відновлення, АТ “Укрпошта” та АТ “Укрзалізниця”, за підтримки громадської спілки “Українська інфраструктурна асоціація”, а також порталу robota.ua.

У рамках проєкту створений вебсайт, який відображає перелік пропозиції посад від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктури.

Наразі на вебсайті представлено більше тисячі актуальних вакансій, які постійно оновлюються.

Серед іншого, це вакансії в транспортній галузі, галузі зв’язку, будівництва та у сфері відбудови в цілому.

Вакансії, поміж усього, містять можливості для безплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання. Це може бути особливо важливим для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Порталі має фільтри та інструменти сортування. А отже користувачі можуть обирати роботу за сферою, географією чи роботодавцем. Крім актуальних вакансій, вебсайт проєкту “Робота та відновлення” пропонує рекомендації щодо пошуку роботи, а також відповіді на найбільш часті питання щодо працевлаштування.

“Цей проєкт допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки. А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому”, — зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Нагадуємо:

Портал robota.ua за ініціативи Міністерства відновлення провів опитування щодо викликів у працевлаштуванні вимушено переміщених осіб.

Переважна більшість опитаних (56,2%) наразі не мають роботи й активно її шукають.

При цьому чверть респондентів (26,2%) хоча і працевлаштовані, але шукають краще місце роботи.

Більш ніж половина опитаних (64,4%) шукають повну зайнятість, а неповна зайнятість або фриланс цікавить 39% та 16,5% опитаних відповідно.