![У Бердичівському районі триває реалізація соціального проекту, в рамках якого представники](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-05_20-54-44-1.jpg)
У Бердичівському районі триває реалізація соціального проекту, в рамках якого представники Волонтерського штабу “Українська команда” надають важливу своєчасну допомогу родинам Краснопільської громади.
Зокрема 26 жителів с. Молочки отримали продуктові набори.
В Іванополі допомогу надали родині переселенців із Сумщини а також самотнім людям, які потребують підтримки і опинилися в непростих життєвих обставинах.
Саме тому волонтери “Української команди” продовжують здійснювати комплексну роботу за соціальним напрямком.