USD EUR
45,45 41,49
Служба зайнятості цьогоріч укомплектувала 1080 вакансій у сільському господарстві Житомирщини

Служба зайнятості цьогоріч укомплектувала 1080 вакансій у сільському господарстві Житомирщини

209

За кількістю затребуваних працівників галузь сільського і лісового господарства – на 4 місці після переробної промисловості, торгівлі та освіти. Цьогоріч на підприємствах агропромислового комплексу Житомирщини було зареєстровано 1085 вільних робочих місць, для заповнення яких роботодавці звернулись до служби зайнятості.  

Упродовж січня-жовтня 2023 року службі зайнятості вдалося укомплектувати працівниками 1080 вакансій. Найбільше жителів області було працевлаштовано на підприємства, які займаються вирощуванням зернових і бобових культур (590 людей), ягід, горіхів та інших плодових дерев (103),  овочів і коренеплодів (57), пряних, ароматичних і лікарських культур (37 людей), а також розведенням свійської птиці (19 працевлаштованих).

Серед кваліфікованих робітників сільського господарства, які отримали роботу, – трактористи-машиністи і робітники з комплексного обслуговування сільгоспвиробництва, оператори машинного доїння, плодоовочівники, птахівники, робітники з догляду за тваринами, озеленювачі та ін.

Нині в обласній службі зайнятості зареєстровано близько 70 вакансій на аграрних підприємствах із середньою зарплатою понад 9700 грн. Є пропозиції роботи для агронома, трактористів-машиністів, доярів, плодоовочівника, токаря, електрогазозварника, слюсаря-ремонтника, підсобних робітників та сторожів.  

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.