USD EUR
28,33 34,36
У Чуднові вшанували пам’ять загиблого Героя Олександра Борушевського

У Чуднові вшанували пам’ять загиблого Героя Олександра Борушевського

604

1 липня 2020 року минають четверті роковини з дня загибелі нашого земляка, українського героя, воїна АТО Олександра Борушевського. Про це повідомив сайт Чуднівської міськради.

Борушевський Олександр Станіславович народився 06.04.1984 року у Житомирі. Невдовзі переїхав з батьками у Чуднів, де закінчив Чуднівську ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., вступив до Житомирського ВПУ-17, а далі – строкова служба в армії та підписання контракту у Чуднівській вч А1979 на посаду командира телефонного відділення секретного зв’язку.

У липні 2015 року Олександра перевели до міста Суми та направили до 58 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України. Починаючи з липня 2015 року, він знаходився в зоні АТО.

Старший лейтенант Олександр Борушевський (позивний «Поляк») був відважним бійцем і надійним товаришем, котрий не раз рятував від смерті своїх бойових побратимів, за що був нагороджений орденом та медаллю.

Загинув 1 липня 2016 року поблизу населеного пункту Верхньоторецьке, Донецької області, потрапивши в бою під ворожий обстріл, у результаті чого отримав важке осколкове поранення, яке виявилось несумісним з життям.

У бійця залишились батьки, брати, дружина і маленька донечка.

За виявлений героїзм Олександра нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Щороку в цей пам’ятний день покладаються квіти до могили загиблого героя.

Мешканці громади вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого бійця.

Світла і вічна пам’ять Герою!