USD EUR
43,86 40,49
Про переваги офіційного працевлаштування інформували в Центрі пробації

Про переваги офіційного працевлаштування інформували в Центрі пробації

238

12 вересня 2023 року в приміщенні Житомирського районного сектору №10 ДУ “Центр пробації” в Житомирській області спільно із представником Чуднівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провідним фахівцем з профорієнтації Раїсою Токарчук з підобліковим клієнтам пробації було надано інформацію на тему: “Переваги офіційного працевлаштування” з метою ознайомлення із загальними питаннями зайнятості, порядком реєстрації та з послугами служби зайнятості. Про це повідомили в Чуднівській міській раді.

Під час лекції спеціалістом філії  було ознайомлено присутніх  зі станом ринку праці та послугами служби зайнятості, з метою формування установок на активну життєву позицію щодо власної зайнятості, отримання інформації про законодавство та активні заходи служби зайнятості щодо сприяння у працевлаштуванні. 

В подальшому планується і надалі організовувати подібні заходи з працівниками районного районної філії, адже офіційне працевлаштування та стабільність у матеріальному плані є запорукою правослухняної поведінки та зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень. 

По закінченню лекції підобліковим роздано інформаційні буклети та надано список актуальних вакантних посад.