![На Житомирщині облаштовують житло для ВПО за кошти німецького донора](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/03/630_360_1710848031-975.jpg)
У Житомирській та Рівненській областях за кошти німецького благодійного фонду Humedica цього року облаштують житло для переселенців. Про це пише Укрінформ.
«Проєкт «Програма житла для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у місті Звягель Житомирської області та селі Мочулки Рівненської області» реалізується неурядовою громадською організацією «Сучасний формат» за підтримки німецького донора Humedica. На проєкт у Мочулках ми виділяємо субгрант. Щодо Звягеля, там облаштують 7 смарт-квартир, на які Humedica виділила 3,3 млн грн, а ще 2 млн грн – міська рада», – зазначила виконавча директорка неурядової організації «Сучасний формат» Жанна Соловйова.
За її словами, у Звягелі соціальне житло для переселенців облаштують на базі колишнього приміщення шкірвендиспансера. У приміщенні вже перекрили дах, провели каналізацію, замінили електромережі і зараз там тривають внутрішні роботи.
У Мочулках натомість облаштовують прихисток для тимчасового проживання переселенців. Обидва проєкти планують реалізувати цього року.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/03/1710848045-519-1024x768.jpg)
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/03/1710848096-260-1024x683.jpg)