USD EUR
44,25 40,98
Юнакам, які причетні до смертельного побиття у Чуднівській громаді, обрано запобіжні заходи

Юнакам, які причетні до смертельного побиття у Чуднівській громаді, обрано запобіжні заходи

249

Слідчі слідчого управління поліції Житомирщини звернулися до суду з відповідними клопотаннями про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою трьом підозрюваним у тяжкому злочині.

Нагадаємо, що 10 квітня у лікарні помер чоловік, якого напередодні жорстоко побили троє молодиків: 16-річний та двоє 17-річних жителів Чуднівської громади.

Усім трьом фігурантам судом обрано запобіжні заходи – вони перебуватимуть під цілодобовим домашнім арештом.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України призначено низку експертиз. Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, 7 квітня цього року пізно увечері онук із своїм приятелем прийшли відвідати літнього дідуся, який проживав один. Зайшовши до будинку, виявили односельчанина, котрий мав намір ночувати у помешканні. Це не сподобалося онуку. Він прогнав чоловіка у двір, де вже удвох з приятелем побили його.
А потім покликали ще одного знайомого. На той час потерпілий трохи оговтався. Однак новоприбулий парубок вихопив штахетину та долучився до побиття.
Від побоїв 64-річний чоловік помер.