USD EUR
27,70 33,56
Ігор Ходак пропонує звернутися до влади Львова з приводу виявленого сміття на Чуднівщині

Ігор Ходак пропонує звернутися до влади Львова з приводу виявленого сміття на Чуднівщині

293

Депутат обласної ради Ігор Ходак (фракція партії «Наш край») пропонує направити до Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації звернення щодо запобігання ситуації з вивезення та несанкціонованого самовільного розміщення твердих побутових та інших відходів на території Житомирської області. Про це повідомив сайт Житомир.info з посиланням на відповідний проєкт рішення сесії, оприлюднений 12 квітня на сайті облради.

Причиною звернення стало виявлення 20-21 березня 2021 року жителями села Будичани Житомирського району (колишній Чуднівський район) стихійного звалища побутових та інших відходів на території непрацюючого цегляного заводу.

Ігор Ходак пропонує звернутися до влади Львова з приводу виявленого сміття на Чуднівщині

«На місце події представниками органів місцевого самоврядування були викликані представники поліції та Державної екологічної інспекції Поліського округу. Під час відпрацювання першочергових заходів було встановлено несанкціоноване і самовільне розміщення твердих побутових та інших відходів (у тому числі медичних, які утилізуються за окремим порядком) у непередбаченому місці. Дана подія набирає значного резонансу і тим, що медичне сміття, яке було виявлено, – специфічне при застосуванні для лікування хворих на COVID-19. Виявлені відходи, в тому числі і медичні, розміщені у водоохоронній зоні річки Будичина, що є притокою річки Тетерів, який в свою чергу формує водосховище для відбору питної води в місто Житомир», – йдеться у зверненні.

Депутат пропонує провести перевірки комунальних закладів охорони здоров’я Львівської міської ради та комунальних закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради, що безпосередньо знаходяться у місті Львові, на предмет наявності договорів з суб’єктами господарювання, які мають відповідні ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними (медичними) відходами.

Ігор Ходак пропонує звернутися до влади Львова з приводу виявленого сміття на Чуднівщині

«Окрім того, просимо перевірити наявність ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними (медичними) відходами у суб’єктів господарської діяльності, з якими укладені договори комунальних закладів охорони здоров’я щодо утилізації медичних відходів. Окремо просимо перевірити дотримання законодавства в комунальних закладах охорони здоров’я міста Львова на предмет належного поводження та зберігання медичних відходів до моменту передачі їх суб’єктами господарювання, що мають відповідні ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними (медичними) відходами», – зазначається у зверненні, яке пропонується до розгляду на черговій сесії обласної ради.