![Для котельні дитсадка у Чуднові депутат І.Ходак виділив партію брикетів](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/01/брикети22.jpg)
Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край», виділив 5 тонн паливних брикетів Чуднівському дитячому садку «Зірочка».
Опалювальний сезон у розпалі. У багатьох громадах заклади освіти та дошкільної освіти обрали альтернативний, економний вид палива. Нині вже використовують автономні котельні з твердопаливними котлами.
Ігор Ходак, як меценат, ніколи не залишався осторонь проблем та потреб громади. Він допоміг подолати труднощі забезпечення паливом в опалювальний сезон. Ігор Ходак виділив 5 тонн паливних брикетів дитячому садку «Зірочка» у місті Чуднові.
Керівництво закладу вдячне депутату за підтримку, небайдужість та допомогу.