![Чуднівщина: допомога для ВПО](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/03/ch4-2.jpg)
Житомирська обласна організація товариства Червоного Хреста України проводить видачу гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Про можливість повідомили в Чуднівській міській раді.
Допомога надається одноразово.
Для отримання допомоги потрібно до 24 березня 2023 року ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ у відділі праці, соціального захисту населення, охорони здоров’я Чуднівської міської ради за адресою:
м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146 (приміщення ЦНАПу, ІІ поверх).
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/03/humanitarna-dopomoha-vid-chervonoho-khresta-v-ivano-frankivsku-1140x760-1024x683.jpg)