![Чуднів: зустріч активу молоді з міським головою](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/11/9ff800190246c29dec3734d4105311d6.jpg)
У приміщенні міської ради відбувся захід «Чашка кави з міським головою», під час якого Чуднівський міський голова Віталій Войтко зустрівся з молодіжним активом громади.
Участь у зустрічі взяли представники молодіжної ради, активісти учнівської та студентської молоді (Костянтин Шамрай, Антон Свідан, Софія Кучерук, Вадим Гончарук, Вікторія Корчук, Стас Любар, Юрій Артемчук) та заступник міського голови з питань діяльності органів ради Ірина Кухар і начальник відділу культури, молоді та спорту Людмила Кучмій.
Спілкування за чашкою кави тривало понад дві години, упродовж яких обговорили важливі питання життєдіяльності громади та розвиток молодіжного руху у ньому.
Міський голова розповідав про діяльність міської ради, своє життя, роботу, місто, його людей, реалізовані й заплановані проекти, проблеми, цікаві і повчальні історії, жартував та відповідав на запитання.
Такий захід відбувся вперше, однак відтепер за потреби молоді такі зустрічі проводитимуться частіше.