USD EUR
32,89 0,38
Через «львівське сміття» на Чуднівщині перекопають дорогу до сміттєзвалища

Через «львівське сміття» на Чуднівщині перекопають дорогу до сміттєзвалища

513

Як повідомлялося раніше, у селі Будичани було виявлено несанкціоноване звалище сміття та зафіксовано наявність понад 40 т побутових та промислових відходів, серед якоих – платіжні документи з Львова.

На зустріч з громадянами прибули заступник міського голови Ірина Кухар та секретар міської ради Олена Яременко, які доповіли про те, що правоохоронними органами розпочато досудове розслідування, а екологічною інспекцією здійснено відбір трьох проб ґрунтів для проведення розрахунку розмірів шкоди заподіяної довкіллю. Директора підприємства, на території якого виявили тверді побутові відходи, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також жителям Будичан було повідомлено, що Чуднівська міська рада не надавала ніяких дозволів на створення сміттєзвалища.

У зустрічі з громадянами взяв участь депутат обласної ради, керівник КНП «Чуднівська лікарня» Ігор Лукашенко, який повідомив про те, що це особливо небезпечне сміття, адже це медичні відходи та запропонував для убезпечення довкілля використати 2 тонни хлорного вапна.

За результатами зустрічі для недопущення таємного, самовільного завезення відходів направлено лист до Чуднівського відділення поліції про встановлення чергування на території колишнього цегельного заводу, працівникам КП «Благоустрій» доручено перекопати дорогу до сміттєзвалища.