USD EUR
40,82 37,45
Реєстрація на грошову допомогу ВПО, які проживають в Чуднівській ТГ

Реєстрація на грошову допомогу ВПО, які проживають в Чуднівській ТГ

130

Внутрішньо переміщені особи, внаслідок воєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Чуднівській міській територіальній громаді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Про це повідомили в Чуднівській міській раді.

Після реєстрації на грошову допомогу НАЙУРАЗЛИВІШІ особи, які не отримували грошову допомогу протягом 3 (трьох) останніх місяців від ІНШИХ ГУМАНІТАРНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ,  будуть відібрані для отримання суми для покриття базових потреб в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3 (трьох) місяців одним грошовим переказом через Ощадбанк.

Один член сім’ї реєструє всіх інших членів родини. Допомога обмежена, тому після реєстрації грошова допомога надаватиметься найуразливішим ВПО. Реєстрація не гарантує отримання допомоги.Пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають певним критеріям уразливості, таким як сім’ї з літніми людьми, люди з інвалідністю, тощо.

Для того, щоб зареєструватися на грошову програму, необхідно прийти за адресами:

  • м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146 (приміщення ЦНАПу, фойє І поверх)
  • смт Великі Коровинці, вул. Терещенка, 11.

 Час роботи 9:30-15:30 06.02.2023 (при потребі термін реєстрації може бути подовжено).

 Під час реєстрації потрібно буде надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:

Після реєстрації обробка даних триватиме максимум 3-4 (три-чотири) тижні. Якщо вас відібрали для отримання допомоги, ви отримаєте SMS з банку.

Відгуки про процес реєстрації, якість виконання програми та інші питання, звертайтеся на «гарячу» лінію – 0 800 210 174  (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або надіслати листа на електронну адресу hotline.ukr@peopleinneed.cz.