USD EUR
40,65 37,45
Понад 600 жителів Житомирщини скористались ваучерами на навчання

Понад 600 жителів Житомирщини скористались ваучерами на навчання

96

Станом на 13 листопада Житомирська обласна служба зайнятості видала вже 609 ваучерів, які дають можливість безоплатно пройти перепідготовку чи підвищення кваліфікації з актуальних нині професій та спеціальностей. Зокрема, 405 таких документів видано для здобуття вищої освіти та на підвищення кваліфікації фахівців, а 204 – для перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями.

Отримувачі ваучерів обрали для навчання загалом 35 професій і спеціальностей зі 124 можливих. Серед спеціальностей лідирують «Медсестринство», «Психологія», «Менеджмент», «Геодезія та землеустрій», «Дошкільна освіта», «Середня освіта», «Соціальна робота» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», з-поміж професій затребувані робітник фермерського господарства, кухар, кравець, слюсар-ремонтник та монтажник гіпсокартонних конструкцій.

На реалізацію програми підвищення конкурентоспроможності дорослого населення Житомирщини на ринку праці у Фонді загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік передбачено 10,5 млн грн, з яких 9,3 млн грн вже використано. На сьогодні середня вартість ваучера по області складає близько 17,5 тис. грн.

Для проходження навчання на підставі ваучерів жителі області уклали договори з 17 закладами освіти, більшість з яких функціонують на території області, а шість – за її межами: у Києві, Харкові, Вінниці, Рівному та Луцьку.

Окрім людей віком понад 45 років, правом отримати ваучери для оплати навчання скористались також 19 вимушених переселенців, 16 людей з інвалідністю та 3 учасники бойових дій.

Детальніше про послугу можна дізнатися https://voucher.dcz.gov.ua

Консультації щодо отримання ваучерів та подальшого навчання на Житомирщині – у відділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном: 067-687-98-51.