USD EUR
42,74 39,84
Чуднівська громада попрощалася із загиблим воїном Володимиром Рачинським

Чуднівська громада попрощалася із загиблим воїном Володимиром Рачинським

392

У селищі Великі Коровинці відбулося прощання з Героєм Рачинським Володимиром В’ячеславовичем 1977 р.н. Воїн віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої російської навали. Про загибель повідомили в Чуднівські міській раді.

Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявляв стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.

Володимир Рачинський від початку війни, яку розв’язала росія, переймався долею України, і вже в 2015-2016 роках брав безпосередню участь в проведенні АТО.

І у 2022 році командир взводу протитанкових керованих ракет 43 окремого стрілецького батальйону Володимир В’ячеславович став на захист України.

Під час виконання бойового завдання отримав поранення та 8 березня 2023 року після тривалого лікування помер.

Володимир Рачинський віддав за наше мирне, щасливе, вільне майбутнє найдорожче – власне життя. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Сумуємо. Низько схиляємо голови у скорботі. Нехай світлий спомин про Володимира назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто його знав, любив та шанував!