USD EUR
42,74 39,84
Чуднівщина вшановує полеглих у Другій світовій війні

Чуднівщина вшановує полеглих у Другій світовій війні

576

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував  у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо неймовірну гіркоту болю, адже війна росії проти України наблизила нас до історичних подій жорстокої минувшини і зробила їх сьогоденням. Безліч сліз та чимало зруйнованих життів, покинутих домівок, втрачених надій – те, що ми спостерігаємо сьогодні в Україні через вороже російське вторгнення.

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення у Чуднові відбулась урочиста церемонія покладання квітів до біля обеліску Слави, у якій взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови Ірина Кухар, представники правоохоронних органів, військової частини, районної організації ветеранів, працівники державних установ та організацій, громадськість. Матеріали опубліковано на сайті міськради.  

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто не повернувся з далеких воєнних років, та воїнів, які загинули в російсько-українській війні у наш час. Після чого поклали квіти до обеліску Слави. 

Цього дня за участю представників міської ради покладаються квіти до пам’ятних знаків та братських могил на території всієї громади.

У церквах громади пройшли молебні за мир в Україні і панахиди за загиблими та померлими захисниками.

Наші українські захисники з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків і захищають рідну землю від загарбника. Відтак самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах воєнного стану в країні.

Саме від них, від бійців, залежить доля та майбутнє нашої держави!

Слава Україні!