![Великодні богослужіння у церквах нашої громади проводитимуться згідно графіку.](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/04/108311-1_large.jpg)
Вже цієї неділі, 24 квітня, ми будемо святкувати одне із найбільших православних свят – світле Воскресіння Христове!
Через агресію росії, цьогоріч святкування відбуватиметься із врахуванням воєнного стану та комендантської години. Маємо подбати про безпеку вірян у кожному храмі під час Великодніх богослужінь.
У Чуднівській міській раді відбулась зустріч із представниками духовенства нашої громади, під час якої було обговорено та погоджено, що задля безпеки парафіян і духовенства, час початку і завершення богослужінь не будуть припадати на період комендантської години. А саме, Великодні богослужіння у церквах нашої громади проводитимуться згідно графіку.
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/04/f3e1497eb04c61454614a794a51c37ef-767x1024.jpg)
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2022/04/1-6-1024x796.jpg)