USD EUR
42,74 39,84
Чуднівщина: 135 тис грн наколядували для воїнів ЗСУ

Чуднівщина: 135 тис грн наколядували для воїнів ЗСУ

146

Доброчинна акція стартувала напередодні Різдва ще в грудні минулого року і тривала до Водохреща.  Акція присвячена  підтримці воїнів ЗСУ, повідомляють у відділі культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради.

Для збору коштів на потреби ЗСУ в одних населених пунктах громади влаштували благодійні концерти, а в інших – організували різдвяні вертепи та групи щедрувальників, учасники яких колядували й щедрували на вулицях, ринках, у трудових колективах та домівках жителів громади.

Працівники міських та сільських клубних та бібліотечних закладів культури, діти та молодь, церковні громади об’єдналися всі разом, щоб допомогти тим, хто ризикує своїм життям заради нашого миру та безпеки. Окрім благодійних концертних програм, ярмарок, у кожному старостинському окрузі лунала коляда, як то кажуть  «від хати до хати»…Завдячуючи неймовірній активній участі жителів Чуднівщини, вдалося зібрати понад 135 тис.грн.

Ці кошти були передані захисникам, відповідно до їхніх запитів, а саме: для закупівлі дронів – камікадзе, амуніції, ліків, парафіну для виготовлення окопних свічок, тощо.

Допомога надійшла до 28 – ОМБР, 95 – ОМБР, 72 – ОМБР «Чорні Запорожці», 115 – ОМБР… Загалом протягом 2023 року під час проведення культурно-мистецьких благодійних заходів  було зібрано більше 200 тис.грн.

Дякуємо нашим воїнам, нашим ЗСУ, за наш спокій, за можливість святкувати величне Різдво Христове, за те, що ми мали можливість колядувати та щедрувати.

А ще дякуємо всім тим, хто долучився до благодійної акції та у такий спосіб проявив свою небайдужість, жертовність та патріотизм.

Продовжуймо донатити, допомагати та творити добро разом!