USD EUR
44,25 40,98
Жінка відмовлялася від операції з приводу раку через любов до дитини!

Жінка відмовлялася від операції з приводу раку через любов до дитини!

1 289

На одній з консультацій ендокринолог клініки Медібор Любов Малафійчук звернула увагу на причину відмови від операції своєї пацієнтки.

Рак щитоподібної залози був діагностований у жінки вже більше року. Але пацієнтка відмовлялася від операції!

Коли лікар уважно почала вивчати причини, то виявилося, що пацієнтка знаходиться у складних сімейних обставинах – вона сама виховує доньку з ДЦП.

І хвороба дівчинки настільки важка, що залишити її без догляду неможливо, бо дитина нікого не приймала окрім мами. І знайти тимчасовий цілодобовий догляд на 3-4 дні також було нереально. А саме стільки днів пацієнтці потрібно було би провести в лікарні через потребу в операції на щитоподібній залозі.

На завершення консультації плакали в кабінеті вже і лікарка, і пацієнтка.

Але колектив клініки не залишився осторонь і знайшов спосіб допомогти своїй пацієнтці.

Героїчній мамі було запропоновано пройти безкоштовне оперативне лікування в умовах приватної лікарні Медібор, а донечку пацієнтки також госпіталізувати разом з мамою і забезпечити їхнє спільне перебування в комфортній двомісній палаті.  А ще жінці провели безоплатне обстеження та лікування хворої доньки.

Результатом були задоволені всі – медики здійснили благородний вчинок, хвора жінка була радикально пролікована та позбулася небезпечної хвороби, а донечка пацієнтки ні на день не залишилися без мами!

Такі випадки ще раз підтверджують – уважність лікаря до проблем пацієнтів має неабияке значення в кінцевому результаті лікування, а материнська любов не боїться жодних небезпек!

Повна історія доступна за посиланням https://cutt.ly/Gwu5QDdZ