USD EUR
40,82 37,45
Французькі сири - для пацієнтів житомирських лікарень

Французькі сири – для пацієнтів житомирських лікарень

155

Партію харчових продуктів передано в лікарні. Це результат співпраці міжнародної організації “Doc4Ukraine” та Волонтерського штабу “Українська команда”.

У Житомирі  волонтери вже передали сир в лікарні. Зокрема, для пацієнтів Обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського.

Керівник Волонтерського штабу “Українська команда” Житомирщини Ігор Гундич наголошує, що така підтримка медичних закладів – це один з напрямів гуманітарної підтримки, яку постійно надають волонтери “Української команди”.  

Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського – заклад, де успішно роблять складні операції та використовують нові технології.

«Сири  збагатять раціон пацієнтів, і це позитивно впливатиме на стан здоров’я», – зазначає генеральний директор Богдан Леськів. 

Такі ж упакування французьких сирів від “Doc4 Ukraine” активісти Волонтерського штабу “Українська команда” Житомирщини вже передали в Житомирську міську лікарню #2 та військовий шпиталь.

Водночас Волонтерський штаб “Українська команда” Житомирщини продовжує реалізовувати й інші проекти, зокрема: надання безоплатної юридичної допомоги, курси домедичної допомоги та підтримку соціально незахищених категорій людей.