![Чуднів: відбудеться тренінг домедичної допомоги](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/02/f7ab3cff941510b75bf9c9ee202811cd.jpg)
У середу, 14 лютого об 10:00, команда проєкту Благодійного Фонду Сергія Притули «Центр готовності цивільних. Житомир» організовує для жителів міста Чуднів тренінг першої домедичної допомоги. Подію анонсували в Чуднівській міській раді.
На тренінгу ви розберетеся в ознаках критичних кровотеч, навчитеся накладати турнікет та тиснучу пов’язку, відпрацюєте тампонування на манекені, дізнаєтесь, як правильно переводити потерпілого у стабільне положення та контролювати його стан до приїзду швидкої.
Зареєструватися можна заповнивши анкету за посиланням.
Зареєстрованим учасникам буде додатково повідомлено детальну інформацію про захід.
Вхід: вільний донат у підтримку Воїнів ЗСУ на рахунок БО “БФ Сергія Притули” https://prytulafoundation.org/
Ціль проєкту – надати цивільним українцям базову військову та безпекову підготовку.