USD EUR
26,88 31,75
Президент Володимир Зеленський призначив голову Чуднівської районної державної адміністрації

Президент Володимир Зеленський призначив голову Чуднівської районної державної адміністрації

957

Президент Володимир Зеленський 15 листопада призначив голів Чуднівської, Коростенської та Бердичівської районних державних адміністрацій.

Відповідне розпорядження 15 листопада опублікували на офіційному сайті президента.

У розпорядженнях зазначено, що головою Чуднівської районної державної адміністрації призначено Хомича Олександра Степановича.9 жовтня Кабінет міністрів розглянув проєкти указів та розпоряджень президента про призначення керівників обласних та районних державних адміністрацій, зокрема: голови Бердичівської районної державної адміністрації Житомирської області – Димидюк Людмили Вікторівни, голови Житомирської районної державної адміністрації – Оханського Юрія Миколайовича, голови Чуднівської районної державної адміністрації Житомирської області – Хомича Олександра Степановича.

Довідково

Хомич Олександр Степанович 25 вересня 2019 року подав декларацію кандидата на посаду голови Чуднівської РДА. Зазначається, що він проживає у Бердичеві, у 2018 році зарплату за основним місцем роботи отримував у ТОВ «Галіївський маслозавод» – 50 тис. 939 грн та ТОВ «Житомирський молочний завод» – 6 тис. 305 грн. Також за рік він отримав 17 тис. 520 грн пенсії.