USD EUR
40,00 37,45
Послуги для внутрішніх переселенців онлайн у Дії: Федоров поділився першими результатами

Послуги для внутрішніх переселенців онлайн у Дії: Федоров поділився першими результатами

139

Цифровізація держпослуг для переселенців дозволила 1,4 млн українців швидко і без черг оформити документи, навіть ті, що в офлайні через незручність не робили. Повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає УНН.

Комплексною послугою для ВПО в застосунку “Дія” скористалися вже понад 1,4 млн українців. Далі цифровізували ще 2 сервіси для переселенців — зміна фактичного місця проживання та скасування статусу ВПО.

Раніше, щоб отримати держпослуги для переселенців, треба було йти до органів соцзахисту фізично. І робити це при кожному переїзді у випадку зі зміною місця проживання.

За словами міністра, скасуванням довідки — люди частіше не доходили до держорганів офлайн і не скасовували статус, коли повернулися додому. Наприклад, за першу добу роботи послугою в “Дії” скористалися більше українців, ніж за місяць в офлайні.

“Цифровізація приносить круті результати. Понад 200 тисяч разів українці скасували довідку переселенця та 110+ тисяч змінили місце проживання”, – зазначив міністр.

Ці послуги повністю автоматичні, тож не треба чекати, поки заяву опрацює реєстратор. Це економить час, унеможливлює помилки в заяві та прибирає людський фактор.

“Продовжуємо працювати у форматі «є проблема — є цифрове рішення». Щоб українці витрачали час на важливе замість черг та поїздок у держоргани. Тож змінити місце фактичного проживання чи скасувати довідку ВПО — це кілька кліків. Спростіть собі життя — користуйтеся Дією”, – додав Федоров