USD EUR
45,45 41,49
У жителя Врублівки поліція вилучила рушницю і самопал

У жителя Врублівки поліція вилучила рушницю і самопал

190

24 квітня у ході відпрацювання території обслуговування оперативні працівники ВП №1 Житомирського райуправління поліції віднайшли небезпечний схрон у закинутій будівлі в одному з сіл району. Серед виявленого: півсотні патронів, магазин до автомата, три корпуси гранат, а також підривачі.

Відтак на місці події працювала слідчо-оперативна група, вибухотехніки ГУНП в Житомирській області. Слідчі вилучили небезпечні предмети та скерували їх на проведення відповідних експертиз. Нині поліцейські встановлюють походження такого сховку.

Того ж дня поліцейські вилучили у 58-річного жителя с. Врублівки Романівської громаді гладкоствольну рушницю «ІЖ-5» та саморобний пристрій для відстрілу дрібнокаліберними патронами. Жодних дозвільних документів на виявлене власник не мав.

Поліцейським чоловік пояснив, що зброю він знайшов та приніс до свого будинку. Слідчі відділення поліції № 5 (Чуднів) Житомирського райуправління вилучили предмети, у подальшому їх скерують на експертне дослідження.

В обох випадках правоохоронці розпочали досудові розслідування кримінальних проваджень. Попередня кваліфікація – ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Поліцейські Житомирщини вкотре застерігають громадян від небезпеки, що можуть нести зброя та боєприпаси на мирних територіях. У разі виявлення подібних знахідок – телефонуйте на 102 чи 101. Ні в якому разі не переносьте такі предмети до власного житла, не створюйте власними діями загрозу своєму життю та здоров’ю, а також безпеці оточуючих!