USD EUR
28,41 33,11
«Сів і поїхав геть»: у мешканця Чуднівського району знайомий під час суперечки забрав авто

«Сів і поїхав геть»: у мешканця Чуднівського району знайомий під час суперечки забрав авто

545

До поліції 4 липня звернувся житель смт Іванополя із повідомленням про незаконне заволодіння його авто, яке у нього в ході конфлікту забрав знайомий. Розпочато розслідування.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області, «Опель Омега», що став причиною звернення до поліції, був припаркований поблизу будинку заявника, 33-річного жителя смт Іванополя. Чоловік навіть ключі у замку запалення залишив, настільки, за його словами, для нього був несподіваний подальший розвиток подій.

Увечері до його будинку приїхав наглядно знайомий із Житомирського району, з яким він кілька тижнів тому мав справи. Чоловік залишився невдоволеним з цього приводу і почав суперечку. У ході конфлікту він сів до «Опеля» і поїхав геть.

Поліцейські встановили особу чоловіка, на якого вказав заявник. Це 54-річний житель с. Високої Печі Житомирського району. Автомобіль перебував за місцем його проживання.

Нині транспортний засіб вилучений, а за вказаним фактом триває досудове розслідування за ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність від штрафу до позбавлення волі на термін від 3 до 5 років.