USD EUR
45,45 41,49
Гранати на продаж: чуднівські поліцейські затримали причетного до торгівлі зброєю

Гранати на продаж: чуднівські поліцейські затримали причетного до торгівлі зброєю

297

Увечері 26 червня оперативники відділення поліції № 5 (м. Чуднів) Житомирського райуправління в одному з сіл Романівської громади затримали місцевого жителя одразу ж після продажу ним боєприпасів.

У відлюдному місці на околиці населеного пункту 31-річний чоловік реалізував гранати Ф-1 та РГН-1 із запалами. За «товар» він отримав від покупця 2,5 тисячі гривень. А напередодні поліцейські задокументували реалізацію цим же фігурантом гранат РГД-5 та Ф-1.

Правоохоронці вилучили боєприпаси та скерували для проведення необхідних експертних досліджень. Також під час процесуальних дій поліцейські вилучили у чоловіка кошти, отримані від продажу зброї, мобільний телефон та кілька набоїв.

Відтак слідчі поліції затримали причетного до злочину у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України.

Нині вирішується питання про оголошення чоловікові підозри в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Згідно з чинним законодавством таке діяння карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.