USD EUR
26,74 30,30
Голова Житомирської облради Володимир Ширма здійснив робочу поїздку на Чуднівщину

Голова Житомирської облради Володимир Ширма здійснив робочу поїздку на Чуднівщину

462

Голова обласної ради Володимир Ширма 14 травня під час робочої поїздки у Чуднівський район відвідав комунальне підприємство Чуднівської районної ради спортивно оздоровчий табір «Корчагінець».

Про це повідомляє пресслужба облради.

«Зараз у нас в країні карантин. Але ми сподіваємось на покращення епідеміологічної ситуації та можливість відкриття літніх таборів для дітей», – зазначив Володимир Ширма.

Саме тому голова обласної ради разом з головою Чуднівської районної ради Павлом Домашенком оглянули матеріально – технічну базу табору та стан його підготовки до можливого прийому дітей на літній відпочинок.

«Дитячий спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» розташований на території площею 95 тис. м кв., на якій розміщені спальні корпуси, їдальня, баня, літні душові кімнати, спортивні та ігрові майданчики, велике футбольне поле, мале футбольне поле, баскетбольні, волейбольні тенісні майданчики, тренажерний зал, а також адміністративний корпус. Сам табір розташований у лісовому масиві парку – пам’ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, який розташований на березі річки Тетерів. Минулого літа було проведено чотири зміни для відпочинку та оздоровлення дітей. Впродовж однієї зміни, яка триває 21 день, табір може оздоровити до 225 дітей», – інформує облрада.