![Діана Солом’яна здобула перемогу в олімпіаді з правознавства](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2024/03/0d3e1131d03d1b6b15f140fafdf119a0.jpg)
Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді з правознавства отримала Діана Солом’яна, учениця 9-А класу Чуднівського ліцею. Про це повідомили на сайті навчального закладу.
«Ми впевнені, що досвід участі в олімпіадах багато чому навчає наших учнів. Нехай перемоги у предметних олімпіадах у цьому році не будуть останніми, нехай старання і наполеглива праця учасників та наставників обов’язково приводять до нових призових місць та нагород, – йдеться в повідомленні.