USD EUR
42,74 39,84
Жителя Любарської ТГ засуджено за незаконну порубку дерев

Жителя Любарської ТГ засуджено за незаконну порубку дерев

154

Прокурорами Чуднівської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки у лісі (ч.1 ст. 246 КК України).

Прокурором у суді доведено, що житель Любарської ОТГ у лісовому масиві, за межами одного із населених пунктів громади, не маючи законних підстав, умисно зрізав дерева та в подальшому був виявлений працівниками поліції.

Такими злочинними діями спричинив матеріальну шкоду на суму 37 тис. грн.

Громадянин визнав свою вину та повністю відшкодував завдані збитки. Вироком Романівського районного суду Житомирської області від 21.12.2023 чоловіка визнано винуватим у скоєнні сказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді штрафу в сумі 17 тис. гривень.

Примітка. На вирок Романівського районного суду може бути подана апеляційна скарга протягом 30 днів з моменту його проголошення. Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.