![В.Коровинці: Гурт «Максимус» здобув ІІІ місце в обласному фестивалі колядок](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/01/1dbbfffd738624ec64172f103628529e111111111111111111111111.jpg)
У грудні 2022 року відбувся ІІІ обласний конкурс-фестиваль колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка – 2023». Участь в цьому конкурсі взяли 50 учасників з усіх громад Житомирської області.
Чуднівську громаду представив гурт «Максимус» – колектив Великоровинецького селищного будинку культури (керівник Юрій Бурковський). Гурт виконав композицію «Добрий вечір Тобі» у власному оранжуванні. Про це повідомили в Чуднівській міській раді.
За результатами ІІІ обласного конкурсу-фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка – 2023» у номінації «Аматори» колектив «Максимус» здобув ІІІ місце.
Вітаємо наших талановитих виконавців та бажаємо подальших творчих успіхів!
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/01/36c785caa672255f83619a503e40411f.jpg)
![](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/01/1dbbfffd738624ec64172f103628529e-1024x768.jpg)