![Урок мінної безпеки у Великокоровинецькому ліцеї](https://chudniv.news/wp-content/uploads/2023/10/IMG20231019125949.jpg)
Юні рятувальники Великокоровинецького ліцею Чуднівської міської ради Житомирського району, разом з інспекторським складом Житомирського районного управління ДСНС, поліцейським офіцером громади та старшим інспектором сектору ювенальної превенції Житомирського РУП, провели захоплюючий урок з мінної та пожежної безпеки для своїх молодших однокласників.
По завершенню уроку, юні рятувальники роздали друковану продукцію від UNICEF Ukraine, щоб підкреслити важливість цієї ініціативи та подарувати корисну інформацію своїм однокласникам.