USD EUR
42,74 39,84
У Чуднові вшанували пам'ять жертв голодоморів

У Чуднові вшанували пам’ять жертв голодоморів

157

У м.Чуднів біля пам’ятного знаку відбулось вшанування жертв голодоморів.  У якій взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, керівництво району, представники районної організації ветеранів, працівники державних установ та організацій, громадськість.
Під час заходу учасники заходу вшанували пам’ять жертв голодоморів хвилиною мовчання, запалили лампадки та поклали квіти до пам’ятного знаку, представники релігійних конфесій Чуднова прочитали спільну молитву за невинно вбитими та померлими від голоду.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять. Пам’ять про тих, хто не дожив, хто не долюбив, пам’ять про живих і ненароджених.

Як і 90 років тому, сьогодні росія переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору – знищення української ідентичності та української нації. Проте ми знаємо — наша пам’ять про минулі злочини має бути живою і чесною, щоб запобігти геноциду в майбутньому. Не будьмо байдужими до минулого, не залишаймось осторонь сьогодення і майбуття нашого народу!
У спільній молитві схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, яких було приречено на голодну смерть лише за те, що вони були українцями.