USD EUR
45,45 41,49
Пошук роботи на Чуднівщині: вакансії професійних кухарів

Пошук роботи на Чуднівщині: вакансії професійних кухарів

378

64 вакансії кухарів пропонують підприємства харчової галузі, приватних, навчальних та дошкільних закладів, лікарень, супермаркетів, філія Укрзалізниці тощо. Роботодавці Житомира, Коростеня, Бердичева, Звягельщини, Андрушівщини, Чуднівщини, Любарщини, Малинщини  пропонують заробітну плату – від мінімальної до 18 000 грн.

В залежності від виду діяльності працедавця, завдання та обов’язки майбутнього працівника можуть бути різними, наприклад – приготування страв та кулінарних виробів для школярів, які потребують нескладної кулінарної обробки: варіння, смаження, запікання та випікання виробів; готування страв на мангалі відповідно до меню та рецептів закладу; формування та панірування напівфабрикатів; працювати в кафе, з навичками продавця, знання касового апарату; працювати кухарем-сушистом (приготування страв і кулінарних виробів національної японської кухні) та ін..

Серед вимог – сучасний підхід до приготування усіх видів страв; дотримання норм гігієни та безпеки праці на кухні; забезпечення високого рівня сервісу для клієнтів; оформлення та дотримання правил подачі порційних страв на замовлення, умов та строків реалізації сирої та готової продукції,  вміння працювати з технологічними картами та ін.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті ➡️ https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp