USD EUR
45,45 41,49
Чуднівські поліцейські зафіксували незаконну порубку лісу

Чуднівські поліцейські зафіксували незаконну порубку лісу

357

1 листопада до поліції звернулися працівники Соболівського лісгоспу з повідомленням про те, що на ввіреній території невідомі особи навантажують колоди дерев на автомобіль. 

Відтак на місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №5 (м. Чуднів) Житомирського райуправління поліції, які зафіксували підтвердження протиправної діяльності. Там поліцейські виявили завантажений колодами вільхи маніпулятор «Урал», повідомили в поліції.

Тож слідчі з’ясували, що кілька днів тому 35-річний житель сусіднього села здійснив порубку близько 30 дерев вільхи на території лісництва. А пізніше попросив свого знайомого, власника навантажувача, допомогти у перевезенні колод до свого місця проживання. Вже в процесі завантаження чоловіків помітили лісники.

Відтак поліцейські вилучили автомобіль з колодами до майданчику тимчасового утримання транспортних засобів та розпочали розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України.

Законодавством за таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або ж обмеження волі чи позбавлення волі терміном до 3 років.